CD15CD180JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD180JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15CD180JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD15CD180JO3F.pdf
  • Mezua
CD15CD180JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15CD180JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40872 pcs Datuen fitxa CD15CD180JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2644
CD15CD180J03F
CD15CD180JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 18pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 18pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD15CD180JO3
CD15CD180JO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL