CD15CD120DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD120DO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15CD120DO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CD15CD120DO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD15CD120DO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15CD120DO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35463 pcs Datuen fitxa CD15CD120DO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2946
CD15CD120D03F
CD15CD120DO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 12pF