CD10FD251JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD251JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FD251JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD10FD251JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD10FD251JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FD251JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 29013 pcs Datuen fitxa CD10FD251JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 250pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 250pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD10FD910GO3
CD10FD910GO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 91PF 2% 500V RADIAL
Stockean: 37339 pcs
Deskarga: CD10FD910GO3.pdf
RFQ
CD10FD251JO3F
CD10FD251JO3F
deskribapena: CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL