CD10FD161GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD161GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FD161GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 160PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD10FD161GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD10FD161GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FD161GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 160PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32720 pcs Datuen fitxa CD10FD161GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD10FD161G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 160pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 160pF