AFK477M80R44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFK477M80R44VT-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 80V SMD
Fitxak: AFK477M80R44VT-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
AFK477M80R44VT-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFK477M80R44VT-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40728 pcs Datuen fitxa AFK477M80R44VT-F.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series AFK_V Ripple Current @ maiztasuna baxua 687.75mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 150 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.681" (17.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling