AFK337M25F24VT-F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFK337M25F24VT-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: AFK337M25F24VT-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
AFK337M25F24VT-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFK337M25F24VT-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101508 pcs Datuen fitxa AFK337M25F24VT-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series AFK_V Ripple Current @ maiztasuna baxua 450mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 160 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 160 mohm @ 100kHz Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling