930C6S82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C6S82K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 930C6S82K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL
Fitxak: 930C6S82K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
930C6S82K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 930C6S82K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39363 pcs Datuen fitxa 930C6S82K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia x 1.000" L (9.50mm x 25.40mm) Series 930C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose