930C4P82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C4P82K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 930C4P82K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: 930C4P82K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
930C4P82K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 930C4P82K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27850 pcs Datuen fitxa 930C4P82K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.598" Dia x 1.260" L (15.20mm x 32.00mm) Series 930C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 0.82µF