930C2W2P2K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C2W2P2K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 930C2W2P2K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Fitxak: 930C2W2P2K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
930C2W2P2K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 930C2W2P2K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25758 pcs Datuen fitxa 930C2W2P2K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 175V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.650" Dia x 1.748" L (16.50mm x 44.40mm) Series 930C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 175V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 2.2µF