715P22356KA2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 715P22356KA2
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM .022UF 5% 600VDC RADIAL
Fitxak: 715P22356KA2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
715P22356KA2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 715P22356KA2 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM .022UF 5% 600VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70047 pcs Datuen fitxa 715P22356KA2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) Series Orange Drop® 715P
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.772" (19.60mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
715P22356KD3
715P22356KD3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD