425M47592RG3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 425M47592RG3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: 425M47592RG3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
425M47592RG3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 425M47592RG3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51761 pcs Datuen fitxa 425M47592RG3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.031" L x 0.551" W (26.20mm x 14.00mm) Series Orange Drop® 425M
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.961" (24.40mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
425F39E025M0000
425F39E025M0000
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Stockean: 220978 pcs
Deskarga: 425F39E025M0000.pdf
RFQ
425Z
425Z
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG STEREO
Stockean: 3811 pcs
Deskarga:
RFQ
425F39E024M0000
425F39E024M0000
deskribapena: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Deskarga: 425F39E024M0000.pdf
425F39E020M0000
425F39E020M0000
deskribapena: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Deskarga: 425F39E020M0000.pdf
425X
425X
deskribapena: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND