381LX331M250H022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 381LX331M250H022
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 381LX331M250H022.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
381LX331M250H022ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 381LX331M250H022 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40432 pcs Datuen fitxa 381LX331M250H022.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series 381LX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 502 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose