381EL331M160H022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381EL331M160H022 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 381EL331M160H022
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Fitxak: 381EL331M160H022.pdf
  • Mezua
381EL331M160H022ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 381EL331M160H022 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4502 pcs Datuen fitxa 381EL331M160H022.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series 381EL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.68A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 540 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 540 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose