380LQ331M450K042
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LQ331M450K042 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 380LQ331M450K042
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 380LQ331M450K042.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
560 pcs
  • Mezua
380LQ331M450K042ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 380LQ331M450K042 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24895 pcs Datuen fitxa 380LQ331M450K042.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series 380LQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.01A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.81A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 603 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose