380LQ331M400J042
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LQ331M400J042 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 380LQ331M400J042
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 380LQ331M400J042.pdf
  • Mezua
380LQ331M400J042ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 380LQ331M400J042 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3510 pcs Datuen fitxa 380LQ331M400J042.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series 380LQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.66A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 603 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose