334K400CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 334K400CS6
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP NETWORK 0.33UF 400V 6DIP
Fitxak: 334K400CS6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
334K400CS6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 334K400CS6 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP NETWORK 0.33UF 400V 6DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5921 pcs Datuen fitxa 334K400CS6.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea - Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.433" W (17.80mm x 11.00mm)
Series Capstick® CS balorazio -
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.319" (8.10mm)
Material dielektrikoa Polymer, Metallized Deskribapen zehatza 0.33µF Bussed Capacitor Array 400V 6-DIP
Zirkuitu mota Bussed kapazitantzia 0.33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
334HC3700K4VM6
334HC3700K4VM6
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 700VAC CHAS MT
Stockean: 477 pcs
Deskarga: 334HC3700K4VM6.pdf
RFQ
334K400CS6-FA
334K400CS6-FA
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ARRAY 0.33UF 400V 6DIP
Stockean: 8006 pcs
Deskarga: 334K400CS6-FA.pdf
RFQ
334K400CS6G-FA
334K400CS6G-FA
deskribapena: CAP ARRAY 0.33UF 400V 6SMD