23FD3760
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
23FD3760 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23FD3760
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 60UF 10% 370VAC QC TERM
Fitxak: 23FD3760.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
23FD3760ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23FD3760 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 60UF 10% 370VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6513 pcs Datuen fitxa 23FD3760.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 370V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 2.125" Dia (53.98mm), Lip Series MPF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Korrontearen tartea 0.813" (20.64mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.000" (101.60mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 60µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapazitantzia 60µF eskaerak Motor Run; Power Factor Correction (PFC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
23FD3745A-F
23FD3745A-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM
Stockean: 4339 pcs
Deskarga: 23FD3745A-F.pdf
RFQ
23FD3760A-F
23FD3760A-F
deskribapena: CAP FILM 60UF 10% 370VAC QC TERM
Stockean: 4251 pcs
Deskarga: 23FD3760A-F.pdf
RFQ
23FD3755-F
23FD3755-F
deskribapena: CAP FILM 55UF 10% 370VAC QC TERM
Deskarga: 23FD3755-F.pdf
23FM08L
23FM08L
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: FOCAL LENGTH 8MM W/LOCKS
Deskarga:
23FD3760-F
23FD3760-F
Deskarga: 23FD3760-F.pdf
23FLZ-RSM1-TB
23FLZ-RSM1-TB
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN FFC BOTTOM 23POS 0.50MM R/A
Deskarga: 23FLZ-RSM1-TB.pdf
deskribapena: CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM
Deskarga: 23FD3750-F.pdf
23FM08
23FM08
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: FOCAL LENGTH 8MM