SM-43TW500
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TW500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-43TW500
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP
Fitxak: SM-43TW500.pdf
  • Mezua
SM-43TW500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-43TW500 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39645 pcs Datuen fitxa SM-43TW500.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Series SM43 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 50 Ohms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SM-43TW 50 OHM (500)
Aktibitate kopurua 5 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 50 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment