SM-42TX101
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-42TX101
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Fitxak: SM-42TX101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SM-42TX101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-42TX101 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45619 pcs Datuen fitxa SM-42TX101.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Series SM42 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 Ohms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SM-42TX 100 OHM (101)
SM-42TX101TR
SM42TX101
Aktibitate kopurua 11 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment