SM-42TW204
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TW204 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-42TW204
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Fitxak: SM-42TW204.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SM-42TW204ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-42TW204 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40451 pcs Datuen fitxa SM-42TW204.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Series SM42 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SM-42TW 200K OHM (204)
SM-42TW204TR
SM42TW204
Aktibitate kopurua 11 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment