SM-42TB201
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-42TB201
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Fitxak: SM-42TB201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SM-42TB201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-42TB201 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45551 pcs Datuen fitxa SM-42TB201.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Series SM42 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 Ohms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SM-42TB 200 OHM (201)
SM-42TB201TR
Aktibitate kopurua 11 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment