SM-42B502
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-42B502
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Fitxak: SM-42B502.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SM-42B502ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-42B502 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 43293 pcs Datuen fitxa SM-42B502.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Series SM4 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 5 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 11
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Deskribapen zehatza 5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment