M22L10-100-203
Copal ElectronicsCopal Electronics
M22L10-100-203 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22L10-100-203
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Fitxak: M22L10-100-203.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
M22L10-100-203ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22L10-100-203 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2177 pcs Datuen fitxa M22L10-100-203.pdf
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.874" Dia x 0.728" H (22.20mm x 18.50mm) Series M22L10
biraketa 3600° Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia (Ohms) 20k Energia (Watts) 2W
Packaging Tray Beste izenak 563-2036
Aktibitate kopurua 10 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug
Bushing Thread M9 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Slotted
Aktiboaren luzera 0.906" (23.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)