ET125A12-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ET125A12-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ET125A12-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 25A 125V
Fitxak: ET125A12-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ET125A12-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ET125A12-Z fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 25A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18356 pcs Datuen fitxa ET125A12-Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Off Series ET
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak 563-1862 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 20,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPST Panel Mount
Uneko balorazioa 25A (AC) Zirkuitua SPST
Bushing Thread M12 x 1 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala - Aktiboaren luzera 17.00mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ET125A-Z
ET125A-Z
fabrikatzaileak: Copal Electronics
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPST 25A 125V