CWX815-32.768M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-32.768M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX815-32.768M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 32.768MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX815-32.768M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX815-32.768Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX815-32.768M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 32.768MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64667 pcs Datuen fitxa CWX815-32.768M.pdf
Mota XO (Standard) Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell estiloa 5V Series CWX815
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Beste izenak CW572TR
CWX815 32.768M
CWX81532.768M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Fabrikatzailearen zatia zenbakia CWX815-32.768M
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm
Frekuentzia - Irteera 1 - Frequency 32.768MHz
Zabaldutako deskribapena 32.768MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable deskribapena OSC XO 32.768MHZ HCMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) HCMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 45mA