CL-SB-23B-12T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-23B-12T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL-SB-23B-12T
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 200MA 12V
Fitxak: CL-SB-23B-12T.pdf
  • Mezua
CL-SB-23B-12Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL-SB-23B-12T fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 200MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106785 pcs Datuen fitxa CL-SB-23B-12T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Amaiera estiloa Gull Wing
Bidaia aldatu 2.00mm Aldatu funtzioa On-On-On
Series CL-SB Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 563-1357-2
CLSB23B12T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa 160/260gf Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DP3T Surface Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 200mA (DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua DP3T Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 2.00mm