CL-SB-22A-12T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-22A-12T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL-SB-22A-12T
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 200MA 12V
Fitxak: CL-SB-22A-12T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CL-SB-22A-12Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL-SB-22A-12T fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 200MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53672 pcs Datuen fitxa CL-SB-22A-12T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Amaiera estiloa J Lead
Bidaia aldatu 2.00mm Aldatu funtzioa On-On
Series CL-SB Packaging Original-Reel®
Beste izenak 563-1341-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa 153gf Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DPDT Surface Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 200mA (DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua DPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 2.00mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CL-SB-22B-01
CL-SB-22B-01
fabrikatzaileak: Copal Electronics
deskribapena: SWITCH SLIDE DPDT 200MA 12V
Stockean: 106362 pcs
Deskarga: CL-SB-22B-01.pdf
RFQ
CL-SB-22A-12
CL-SB-22A-12