PQG3MRA010
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
Switchcraft Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQG3MRA010
Fabrikatzaileak / Marka: Conxall / Switchcraft
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB
Fitxak: PQG3MRA010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
PQG3MRA010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQG3MRA010 fabrikatzailea Switchcraft Inc.
deskribapena CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8385 pcs Datuen fitxa PQG3MRA010.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Thermoplastic, Glass Filled
Shell Material, Amaitu - Series Q-G® PQG
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -34°C ~ 85°C
Posizio kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PQG3MRA010 Diametro handiak hornituak XLR
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Tin
deskribapena CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB Uneko balorazioa 10A