5510S10P36
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5510S10P36
Fabrikatzaileak / Marka: Conxall / Switchcraft
Produktuaren Deskribapena CBL STR FEMALE-R/A MALE 10POS 3'
Fitxak: 5510S10P36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
5510S10P36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5510S10P36 fabrikatzailea Conxall / Switchcraft
deskribapena CBL STR FEMALE-R/A MALE 10POS 3' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1485 pcs Datuen fitxa 5510S10P36.pdf
Usage - estali Unshielded
Series Mini-Mizer® Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 3.00' (914.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Cable Assembly 3.00' (914.40mm) Kolore Yellow
Kable mota Round 2. Kargagailuaren kargatutako posizio kopurua All
2. Konexatzailea Posizio kopurua 10 2. Konexatzailea Male, Right Angle
1. Konexioa Kargatutako posizioen kopurua All 1. Konexatzailea Posizio kopurua 10
1. Konexatzailea Female
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5511
fabrikatzaileak: Aven
deskribapena: CUTTER SIDE OVAL SEMI-FLUSH 4.5"
Stockean: 5011 pcs
Deskarga: 5511.pdf
RFQ
5510S10S144
5510S10S144
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CBL STR FMAL-R/A FMALE 10POS 12'
Stockean: 884 pcs
Deskarga: 5510S10S144.pdf
RFQ
5510P10S72
5510P10S72
deskribapena: CBL STR MALE-R/A FEMALE 10POS 6'
Stockean: 1243 pcs
Deskarga: 5510P10S72.pdf
5511
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 50UH 8A 28 MOHM TH