5410P10P36
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5410P10P36
Fabrikatzaileak / Marka: Conxall / Switchcraft
Produktuaren Deskribapena CABLE R/A MALE-MALE 10POS 3'
Fitxak: 5410P10P36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
5410P10P36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5410P10P36 fabrikatzailea Conxall / Switchcraft
deskribapena CABLE R/A MALE-MALE 10POS 3' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1443 pcs Datuen fitxa 5410P10P36.pdf
Usage - estali Unshielded
Series Mini-Mizer® Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 3.00' (914.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Cable Assembly 3.00' (914.40mm) Kolore Yellow
Kable mota Round 2. Kargagailuaren kargatutako posizio kopurua -
2. Konexatzailea - 1. Konexioa Kargatutako posizioen kopurua -
1. Konexatzailea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
54102-T32-05
54102-T32-05
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: BERGSTIK 0.100" HEADER TH TIN
Stockean: 400973 pcs
Deskarga: 54102-T32-05.pdf
RFQ
5410P10P72
5410P10P72
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CABLE R/A MALE-MALE 10POS 6'
Stockean: 1307 pcs
Deskarga: 5410P10P72.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN FFC TOP 40POS 0.50MM R/A