483P3P144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 483P3P144
Fabrikatzaileak / Marka: Conxall / Switchcraft
Produktuaren Deskribapena CABLE STR MALE-R/A MALE 3POS 12'
Fitxak: 483P3P144.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
483P3P144ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 483P3P144 fabrikatzailea Conxall / Switchcraft
deskribapena CABLE STR MALE-R/A MALE 3POS 12' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2702 pcs Datuen fitxa 483P3P144.pdf
Usage - estali Unshielded
Series Micro-Mizer® Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 12.00' (3.66m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Cable Assembly 12.00' (3.66m) Kolore Yellow
Kable mota Round 2. Kargagailuaren kargatutako posizio kopurua All
2. Konexatzailea Posizio kopurua 3 2. Konexatzailea Male, Right Angle
1. Konexioa Kargatutako posizioen kopurua All 1. Konexatzailea Posizio kopurua 3
1. Konexatzailea Male, Right Angle
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: MATRICE PR 69710
Stockean: 15 pcs
Deskarga:
RFQ
483NC
483NC
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG STEREO 6.35MM 3COND
Stockean: 3042 pcs
Deskarga: 483NC.pdf
RFQ
483P3P72
483P3P72
deskribapena: CABLE STR MALE-R/A MALE 3POS 6'
Stockean: 3433 pcs
Deskarga: 483P3P72.pdf
483R3C
483R3C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 6.8A 19.1 MOHM
Deskarga: 483R3C.pdf
4839
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1-5/8"
Deskarga: 4839.pdf
483N
483N
Deskarga: 483N.pdf
483P3P36
483P3P36
deskribapena: CABLE STR MALE-R/A MALE 3POS 3'
Deskarga: 483P3P36.pdf
deskribapena: MATRICE PR 69710
Stockean: 61 pcs
Deskarga:
483NCP
483NCP