35RASMT2AHNTRX
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35RASMT2AHNTRX
Fabrikatzaileak / Marka: Conxall / Switchcraft
Produktuaren Deskribapena CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Fitxak: 35RASMT2AHNTRX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
35RASMT2AHNTRXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35RASMT2AHNTRX fabrikatzailea Conxall / Switchcraft
deskribapena CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66327 pcs Datuen fitxa 35RASMT2AHNTRX.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC Hariaren tamaina -
Bukaera Solder Seinalearen lerroak Mono
estali Unshielded Series 35RASMT
Panelaren zuloaren tamaina - Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak SC2834CT Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio / kontaktu kopurua 2 Conductors, 3 Contacts Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera / sakonera estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Single Switch
Isolamendu kolorea - Industria Aktibitate Akoplatua Diametroa 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Barne hartzen ditu - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Generoa Female Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako materiala: platerak - Harremanetarako materiala Copper Alloy
Konektore mota Phone Jack Kable irekitzea -
Gorputzaren materiala - Gorputz kolorea Black
Eguneko diametroa 0.142" (3.60mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
35RASMT3BHNTRX
35RASMT3BHNTRX
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Stockean: 17962 pcs
Deskarga: 35RASMT3BHNTRX.pdf
RFQ
35RM3L
35RM3L
deskribapena: 3.5MM JACK, PANEL MOUNT, STEREO,
Stockean: 8736 pcs
Deskarga: 35RM3L.pdf
RFQ
35RAPC7JS
35RAPC7JS
deskribapena: CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Deskarga: 35RAPC7JS.pdf
35RAPC4BV4
35RAPC4BV4
Deskarga: 35RAPC4BV4.pdf
35RASMT2AHNTR
35RASMT2AHNTR
deskribapena: CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Deskarga: 35RASMT2AHNTR.pdf
35RAPC4BHN3
35RAPC4BHN3
Deskarga: 35RAPC4BHN3.pdf
35RASMT4BHNTRX
35RASMT4BHNTRX