X213-190.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X213-190.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X213-190.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Fitxak: X213-190.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mezua
X213-190.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X213-190.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4353 pcs Datuen fitxa X213-190.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series X213
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW998TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 190MHz Deskribapen zehatza 190MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 61mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -