VKB61B2-022.5792M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VKB61B2-022.5792M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 22.5792MHZ 3.3V LVCMOS
Fitxak: VKB61B2-022.5792M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
VKB61B2-022.5792Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VKB61B2-022.5792M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC VCXO 22.5792MHZ 3.3V LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11319 pcs Datuen fitxa VKB61B2-022.5792M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Series VKB
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW969DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 24.5792MHz Deskribapen zehatza 24.5792MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 15mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal Absolute Pull Range (APR) ±100ppm