V7223T-100.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V7223T-100.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V7223T-100.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 100MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Fitxak: V7223T-100.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
V7223T-100.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V7223T-100.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC VCXO 100MHZ 3.3V LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10922 pcs Datuen fitxa V7223T-100.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series V7223T
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW961TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm