TVB602-050.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVB602-050.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: TVB602-050.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
55 pcs
  • Mezua
TVB602-050.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVB602-050.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3127 pcs Datuen fitxa TVB602-050.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series TVB
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak Q9951736 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±280ppb
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -