T200F-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T200F-010.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T200F-010.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 10.0 MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: T200F-010.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
T200F-010.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T200F-010.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC TCXO 10.0 MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4062 pcs Datuen fitxa T200F-010.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series T200
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW906TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±200ppb
Frequency 10MHz Deskribapen zehatza 10MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 2.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -