SM3-19.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
SM3-19.44M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM3-19.44M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Fitxak: SM3-19.44M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 430 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
SM3-19.44Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM3-19.44M fabrikatzailea Connor-Winfield
Kopurua eskuragarri 430 pcs Datuen fitxa SM3-19.44M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Hornitzaileen gailuen paketea -
Series SM3 Ratio - Input: Irteera 4:3
Packaging Tube Pakete / kasua 32-DIP Module
PLL Yes Irteera LVCMOS
Beste izenak CW642
SM3 19.44M
SM319.44M
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrerako LVCMOS
Maiztasuna - Geh 19.44MHz Diferentziala - Sarrera: irteera No/No