P122-100.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P122-100.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P122-100.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: P122-100.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
P122-100.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P122-100.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6708 pcs Datuen fitxa P122-100.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series P
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak CW598
P122 100.0M
P122100.0M
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 90mA