M100V-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M100V-020.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M100V-020.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: M100V-020.0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
M100V-020.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M100V-020.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4453 pcs Datuen fitxa M100V-020.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series M100
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW788TR
M100V020.0M
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppb
Frequency 20MHz Deskribapen zehatza 20MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 3.3mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -