LM113-311.04M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-311.04M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM113-311.04M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD
Fitxak: LM113-311.04M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LM113-311.04M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM113-311.04M-T fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8040 pcs Datuen fitxa LM113-311.04M-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series LM113
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.077" (1.95mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 311.04MHz
Deskribapen zehatza 311.04MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA