HSM613-098.304M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM613-098.304M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSM613-098.304M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 98.304MHZ HCMOS SMD
Fitxak: HSM613-098.304M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
HSM613-098.304Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSM613-098.304M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 98.304MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33972 pcs Datuen fitxa HSM613-098.304M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Series HSM6
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW866TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 98.304MHz Deskribapen zehatza 98.304MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA