D53G-026.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D53G-026.0M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D53G-026.0M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD
Fitxak: D53G-026.0M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
D53G-026.0M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D53G-026.0M-T fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9354 pcs Datuen fitxa D53G-026.0M-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series D53G
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak D53G-26.0 MHZ-T
D53G-26.0 MHZ-T-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±500ppb
Frequency 26MHz Deskribapen zehatza 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D53G-020.0M-T
D53G-020.0M-T
fabrikatzaileak: Connor-Winfield
deskribapena: OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
Stockean: 7670 pcs
Deskarga: D53G-020.0M-T.pdf
RFQ
D53RV50CH
D53RV50CH
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Stockean: 342 pcs
Deskarga: D53RV50CH.pdf
RFQ
D53G-026.0M
D53G-026.0M
deskribapena: OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD