CWX825-49.152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-49.152M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX825-49.152M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX825-49.152M.pdf
  • Mezua
CWX825-49.152Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX825-49.152M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66080 pcs Datuen fitxa CWX825-49.152M.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX825
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW500TR
CWX825 49.152M
CWX82549.152M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 49.152MHz
Deskribapen zehatza 49.152MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA