CWX825-100.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-100.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX825-100.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX825-100.0M.pdf
  • Mezua
CWX825-100.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX825-100.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52438 pcs Datuen fitxa CWX825-100.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX825
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW507TR
CWX825 100.0M
CWX825100.0M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA