CWX823-020.48M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-020.48M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX823-020.48M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: CWX823-020.48M.pdf
  • Mezua
CWX823-020.48Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX823-020.48M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80837 pcs Datuen fitxa CWX823-020.48M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX823