CS-023E-114.285M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-023E-114.285M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS-023E-114.285M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 114.285MHZ 18PF SMD
Fitxak: CS-023E-114.285M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CS-023E-114.285Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS-023E-114.285M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena CRYSTAL 114.285MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21044 pcs Datuen fitxa CS-023E-114.285M.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series CS-023E balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak CW812-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa 3rd Overtone Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 18pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 114.285MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 Ohms Deskribapen zehatza 114.285MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead