BSOF3S3E-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
BSOF3S3E-010.0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSOF3S3E-010.0M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: BSOF3S3E-010.0M.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Stock egoera 717 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
BSOF3S3E-010.0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSOF3S3E-010.0M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 717 pcs Datuen fitxa BSOF3S3E-010.0M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota OCXO
Tamaina / dimentsioa 1.200" L x 1.000" W (30.48mm x 25.40mm) Series BSOF3S3E
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 16-SMD, No Lead, 13 Leads Irteera HCMOS
Beste izenak BSOF3S3E 10.0M
BSOF3S3E-10.0M
BSOF3S3E010.0M
BSOF3S3E10.0M
CW634
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppb Frequency 10MHz
Deskribapen zehatza 10MHz OCXO HCMOS Oscillator 3.3V 16-SMD, No Lead, 13 Leads Uneko - Hornikuntza (Max) -