6STF37PAZ04S30X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6STF37PAZ04S30X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Mezua
6STF37PAZ04S30Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6STF37PAZ04S30X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1521 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 100V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Brass, Tin Plated Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Etxebizitza materiala Thermoplastic
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.465" (11.80mm)