6STF25PAU04R10X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6STF25PAU04R10X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
6STF25PAU04R10Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6STF25PAU04R10X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2105 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 100V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Brass, Tin Plated Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (M3) Ezaugarriak Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.276" (7.00mm)